Programy mycia

1 Mycie mikroproszkiem

Active PowerPearl MicroPowder™ błyskawicznie usuwa brud z powierzchni auta. To dzięki niemu możliwe jest pozbycie się uporczywego brudu z powierzchni pojazdów. Jest on ponadto całkowicie bezpieczny dla lakierów. Reakcja tysiąca „mikrogąbeczek” delikatnie masuje karoserię, przez co całkowicie zbędne staje się używanie np. szczotek, które mogą w niemiły sposób zaznaczyć niechciane ślady swojej obecności na powierzchni auta.

Program ten należy stosować w odległości 30cm od karoserii auta.

2 Spłukiwanie wodą

Do efektywnego spłukania Active PowerPearl MicroPowder™ nałożonego na całej powierzchni pojazdu należy użyć czystej bieżącej wody z programu drugiego. Czysta, zmiękczona i zdemineralizowana wodą powoduje, iż woda natychmiastowo spływa z karoserii gwarantując mycie bez plam i zacieków.
Podczas wizyty na myjniach EHRLE użytkownikom towarzyszy przyjemny, owocowy zapach. Jest to zasługa stosowanego w programie pierwszym Active PowerPearl MicroPowder™.

Program ten należy stosować w odległości 10cm-30cm od karoserii auta.

3 Woskowanie

Trzeci program zwiększa ochronę lakieru dzięki gorącemu woskowi UltraProtection™. Wosk produkcji EHRLE to syntetyczny środek konserwujący oraz zabezpieczający lakier samochodowy. Nanoszony wraz z gorącą zmiękczoną wodą na powierzchnię auta gwarantuje powstanie zabezpieczającej powłoki. Dodatkowo poprawia efektywność pracy wycieraczek samochodowych podczas opadów atmosferycznych.

Program ten należy stosować w odległości 10cm-30cm od karoserii auta.

4 Nabłyszczanie

Ostatni czwarty program zapewni dodatkowo błyszczący efekt, dzięki zastosowanej czystej zdemineralizowanej wodzie osmotycznej z domieszką nabłyszczacza i osuszacza.
Używany w czwartym programie mycia nabłyszczacz EHRLE to nowoczesny środek wykorzystany do optymalnego osuszenia i nabłyszczenia pojazdu po umyciu oraz do zwiększenia poziomu pielęgnacji.
W połączeniu z czystą, zmiękczoną i zdemineralizowaną wodą powoduje efekt połysku, a woda natychmiastowo spływa z karoserii gwarantując mycie bez plam i zacieków.

Program ten należy stosować w odległości 10cm-30cm od karoserii auta.